Įmonės profilis

Susisiekite su mumis

Paskambinkite mums tel: 86-0631-3581111 (tarptautinis verslas)

Faksas: 86-0631-8805589

Pridėti: No.9 JiuLong Road, ekonominės plėtros zona, Wendeng, Weihai City, Shandong provincija, Kinija 264400

Rašykite mums: sales@composite-china.com

Darbo laikas:

-VI (8:00 - 17:00 val.)

Kai jums reikia pagalbos, skambinkite mums. Mes visada mielai jums padėsiu

Svetainės nuoroda:

www.Composites-China.com

http://xinbocomposite.en.alibaba.com/

WeiHai XinBo Composite Products Co, Ltd yra įsikūrusi gražus miestas vaizdingas vietas, Wendeng, kuris turi reputaciją "kaimų ilgaamžiškumo"Kinijoje. Mūsų įmonė buvo įkurta 2005 metais. Su beveik 10 years'development, mes dabar savo mūsų naujų modernių biuro pastatų, daug CNC mašina gamybos linijos ir pažangios gamybos dirbtuvėms, kuris trunka daugiau nei 4000 kvadratinių metrų ploto žemės.

WeiHai XinBo Composite Products Co, Ltd yra profesionalių sudėtinio produkto tiekėjo, kuris yra įsipareigojusi anglies pluošto, stiklo audinio ir aukštos kokybės kompozitų gamybos plėtra ir taikymas. Mūsų įmonė turi stiprius gebėjimus išteklių integravimas ir naudojant. Mes sukūrėme pasaulinio tinklo rinkodaros. Be to, mes sukūrėme ilgalaikę bendradarbiavimo daug mokslo įstaigoje, todėl mes turime stipri mokslinių tyrimų ir plėtros komanda. Remiantis tie, mes sukūrėme mokslinių tyrimų, gamybos ir pardavimų, grandinė, kuri turi konkrečių pramoninių vertės ir konkurencinį pranašumą.

Mes specializavosi daug srityse, pavyzdžiui, pramoninės mašinos, žemės ūkio, pažangiųjų transporto sistemų (ITS), energetikos, sporto, automobilių pramonės, jūrų, aeronautikos, astronautics ir pan.

Mūsų pagrindiniai produktai yra: anglies pluošto vamzdelis, stiklo pluošto, vamzdžių skersinis, Kajako irklas, SUP irklas, tuščiosios eigos voleliu ir varomojo veleno mašinų, įrankių rankenos, langų valymo vandens šeriami lenkai, lėktuvo modelis vamzdžiai, burlaivis stiebo, užmiestyje Tolling sistemos barjerą rankos, išmetimo vamzdžio ir duslintuvo automobilių ir motociklų, automobilių modifikuota teleskopinis stulpai, priedai, vandens gelbėjimo produktus, produktai, specialios formos, teleskopinis stiebas, jūrų stiebo , ir t. t.

Produktų gamybos procesas apima: ritinys suvynioti, gijų vyniojimo, išspaudimo (ekstruzijos), vakuuminio formavimo ir presavimo pelėsiai.
Medžiaga: 100 % anglies pluošto, hibridinių, 100 % stiklo, kevlaro
Ieško: 3K ruoželinis pynimas, 3K drobinio pynimo, natūralus paviršius, poliruoti ar gloss, matinis
Spalva: kaip prašymai

Mūsų gaminiai griežtai vykdo ISO 9001 tarptautinės kokybės sistemų sertifikavimo reikalavimus. Principas "Yra puikus, nuoširdus aptarnavimas", su sąvoka "profesinė, ištikimas, patikimas", mes nuolat gerinti ir besiplečianti rinka su gera valia ir palankios kainos. Mes turime didelį populiarumą šioje srityje ir eksportuoti produktus Azijoje, Europoje, Amerikoje ir daugelyje kitų šalių. Mes jau buvo bendradarbiavo su daug žinomų klientų - IPC erelis (JAV), Shimano (Japonija), Mitsubishi (Japonija), Kinijos kosmoso Nr. 703 institutas, automatikos tyrimų institutas ir t. t.

Visus mūsų produktus reikėtų interesų jums, prašome susisiekti su mumis.