Produkto kategorija

Susisiekite su mumis

Paskambinkite mums tel: 86-0631-3581111 (tarptautinis verslas)

Faksas: 86-0631-8805589

Pridėti: No.9 JiuLong Road, ekonominės plėtros zona, Wendeng, Weihai City, Shandong provincija, Kinija 264400

Rašykite mums: sales@composite-china.com

Darbo laikas:

-VI (8:00 - 17:00 val.)

Kai jums reikia pagalbos, skambinkite mums. Mes visada mielai jums padėsiu

Svetainės nuoroda:

www.Composites-China.com

http://xinbocomposite.en.alibaba.com/

Anglies pluošto vamzdelis medžiagų pramonė nustatė pramonės standartas

- Aug 03, 2015 -

Anglies pluošto vamzdelis medžiagų pramonė nustatė pramonės standartas

Kaip pirmaujanti įmonė pastato sutvirtinimo medžiagos, pobūdį, socialiai atsakinga, anglies pluošto plokščių atsakingi žmonės, griežto stiliaus, nuolat siekiame tobulumo ir bendrovės filosofija.

O anglies pluošto vamzdžiai medžiagų pramonė nustatė pramonės standartas, anglies pluošto vamzdelis su šviesos, kietas, tempimo stiprumo charakteristikas, bet turi būti naudojamas su ypatingą dėmesį į elektros energijos. Sutvirtinimo medžiagos gamybą, anglies pluošto Armuotas plastikas, CFRP, plastikas surištos plienas, pilant hermetikas, sustiprintas ir naudojamas daugelyje didelių statybininkai, su aukštos kokybės, griežta siekimas gaminių, laimėjo daug žmonių patvirtinimo.

Kiek anglies anglies pluošto vamzdžių gamybai, tiesiogiai lemia jos mechaninės veiklos rezultatus ir vertę. Nuolat tobulinti anglies pluošto ir matricos, segtuvų, kad atitiktų specialius aplinkos reikalavimus, pavyzdžiui, aukštos temperatūros, korozijos, bet taip pat sukūrė pagal civilinės inžinerijos struktūrą technologijų poreikius.


Related Products