Produkto kategorija

Susisiekite su mumis

Paskambinkite mums tel: 86-0631-3581111 (tarptautinis verslas)

Faksas: 86-0631-8805589

Pridėti: No.9 JiuLong Road, ekonominės plėtros zona, Wendeng, Weihai City, Shandong provincija, Kinija 264400

Rašykite mums: sales@composite-china.com

Darbo laikas:

-VI (8:00 - 17:00 val.)

Kai jums reikia pagalbos, skambinkite mums. Mes visada mielai jums padėsiu

Svetainės nuoroda:

www.Composites-China.com

http://xinbocomposite.en.alibaba.com/

2016 m. plėtojant pabrėžiamas anglies pluošto pramonės

- Aug 06, 2016 -


1. nepilotuojamų oro transporto priemonių (uav) pramonė. Bepilotis orlaivis (uav) Šiuo metu yra labai populiarus produktas, jos funkcinės įvairovės, pvz., oro, testavimo aplinką, Geodezijos ir kartografijos, purkšti pesticidų ir pan. Dabar populiari tendencija yra anglies pluošto medžiagų nepilotuojamų orlaivių dalys, nes ji yra labai šviesos svorio, didelio stiprumo, padeda įveikti pasipriešinimą aukštai.

3K-austi-anglies pluošto - lakštai


2. automobilių pramonė. Anglies pluoštas yra naudojamas automobilyje ilgai atgal, pastaraisiais metais, civilinių automobilių pradėjo naudoti anglies pluošto dalys, svarbu suvokti auto lengvas, išvaizdos požiūriu yra labai gražus, madingas, populiarus jaunimo.

anglies pluošto mechaninę ranką


3. mašinų gamybos pramonė. Anglies pluoštas gali būti vietoj metalas, naudojamas gaminant mechanine ranka manipuliatoriaus ir kitų komponentų, mechaninių skydas, jo Seisminė rezultatai yra geri, gera mašina greitą ir stabilų darbą. Bendrieji metalo medžiagos yra lengvai rūdžių, tai ne problema.


4. didelė geležies pramonėje. Kaip mes visi žinome, Kinija yra sukurti greitųjų geležinkelių, patogiau tarp įvairių miestų. Naudojant anglies pluošto produktų struktūra, galima sumažinti svorį, greitis, taupyti energiją ir apsaugoti aplinką.Keturių minėtų sričių yra pagrindinės anglies pluošto pramonės plėtrai ateityje. Be to, ji taip pat galima muzikos instrumentai garsą, sporto prekių, baldų, medicinos Biologija. Mokslo ir technologijų plėtra, diapazono naudojimas vis dar taip pat plėsti, plačią rinką.


Related Products